UAB ,,Autida“ teikia visas automobilių bei mikroautobusų kėbulo remonto paslaugas. Garantuojame kokybišką kėbulo paruošimą, dažymą bei geometrijos atstatymą. Esame patyrę savo srities specialistai. Dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis, todėl, patikėję savo transporto priemonę mūsų ilgametę patirtį turintiems meistrams, galite jaustis ramiai!

UAB ,,Autida“ teikia visas automobilių bei mikroautobusų kėbulo remonto paslaugas. Garantuojame kokybišką kėbulo paruošimą, dažymą bei geometrijos atstatymą. Esame patyrę savo srities specialistai. Dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis, todėl, patikėję savo transporto priemonę mūsų ilgametę patirtį turintiems meistrams, galite jaustis ramiai!

Automobilių paruošimas ir dažymas

Tinkamas automobilio ir jo kėbulo dalių paruošimas dažyti yra vienas pagrindinių aspektų, lemiančių galutinės transporto priemonės išvaizdą po dažymo darbų.

Prieš ruošiant dažyti automobilį ar jo kėbulo dalis, pirmiausia kruopščiai nušveičiami seni dažai ar rūdžių liekanos, tuomet dažomi plotai padengiami antikorozine danga, glaistomi nelygumai ir smulkūs defektai, įbrėžimai, kruopščiai šlifuojamas glaistas. Tuomet visas paviršius dengiamas gruntu. Paruošiamieji automobilių dažymo darbai ir automobilių dažymas kruopščiai atliekami dažymo kameroje bei naudojant tik aukštos kokybės medžiagas.

Kėbulo geometrijos atstatymas

Kėbulo geometrijos atstatymas dažniausiai reikalingas tada, kai autoįvykio metu pažeidžiama brangiausia automobilio dalis – kėbulas. Stipresni susidūrimai su kliūtimis dažniausiai pažeidžia ir rėmą, atramines kėbulo dalis. Tokiu atveju dažnai tenka atstatyti kėbulo geometriją į gamyklinę būseną.

Esant pažeistai kėbulo geometrijai ypač svarbu kokybiškai ją atstatyti iki gamyklinių parametrų. Naudodami profesionalią įrangą, kokybiškai atliekame kėbulo geometrijos atstatymo darbus.

Kėbulo padengimas antikorozinėmis medžiagomis

Korozija – neišvengiamas procesas, kuris anksčiau ar vėliau pažeidžia bet kurią transporto priemonę nepaisant jos amžiaus. Siekiant užkirsti kelią šiam procesui, atliekant kėbulo remonto darbus, esant reikalui, pažeistos vietos atsakingai padengiamos antikorozinėmis medžiagomis.

Plastikinių detalių
taisymas

Nutikus eismo įvykiui ar kitaip pažeidus plastikines automobilio dalis, nebūtinai jas gali tekti keisti naujomis – dažnai plastikines detales pakanka tiesiog sutaisyti.

Domina plastikinių detalių taisymo paslaugos? Mūsų meistrai kokybiškai atlieka plastikinių detalių taisymo – bamperio, kitų automobilio vidaus ir išorės detalių remonto – darbus.

Dažų parinkimas, gamyba

Dažų parinkimas – vienas svarbiausių automobilio dažymo darbų etapų. Labai svarbu dažymui ypač tiksliai parinkti spalvą tuo atveju, jei reikia nudažyti tik vieną automobilio kėbulo dalį, kad ši nesiskirtų nuo esamos automobilio kėbulo spalvos.

Mūsų įmonėje dirbantys specialistai parinks Jūsų automobiliui tinkamiausią spalvą. Jei tokios spalvos neturėsime – ne bėda: vietoje pagaminsime reikiamą spalvą!

Žibintų reguliavimas ir poliravimas

Su neskaidrių ir ryškiai nešviečiančių žibintų problema susiduria vis daugiau vairuotojų. Tai gali netgi tapti kliūtimi ir atliekant privalomąją techninę automobilio apžiūrą. Šią problemą galima išspręsti keliais būdais: įsigyti naujus žibintus arba kreiptis į specialistus, kad jie nupoliruotų senus žibintus.

Žibintų poliravimas – kur kas pigesnis nei naujų žibintų įsigijimas. Mūsų meistrai kruopščiai atlieka žibintų poliravimo darbus. Taip pat, esant poreikiui, reguliuojame žibintus.

Kitos kėbulo remonto paslaugos

Tarp išvardytų paslaugų neradote reikalingos Jūsų automobiliui? Susisiekite ir kartu atrasime sprendimą!

Butrimonių g. 9, Kaunas